Спортните новини: Днес (0) | Вчера (5)
Черно море взе само точка при гостуването на Царско село
Автор: Екип Varna24.bg 15:34 / 28.09.2019Коментари (0)617
©
Черно море взе точка при гостуването си на Царско село в мач от 11-ия кръг на efbet лига. Уесли Ната откри резултата в 49-ата минута, а в 55-ата Мирослав Енчев с глава реализира за 1:1. последните 15-ина минута на срещата “моряците" доиграха с човек по-малко, след като директен червен картон получи централният бранител Енчев.

Илиан Илиев започна срещата с Миодраг Митровия на вратата, а пред него в центъра на отбраната бяха Стефан Станчев и Мирослав Енчев. На двата бека стартираха Виктор Попов и Цветомир Панов, а в средата на терена си партнираха Даниел Димов и Васил Панайотов. Отляво на атаката бе Мартин Минчев, а отдясно Аристоте Ндонгала. Изтеглен напред бе Исмаил Иса, а зад него действаше Родриго Енрике.

Първата опасност в мача за Черно море дойде в 25-ата минута. Стефан Станчев изпълни технично пряксвободен удар, а топката срещна страничната греда. В 37-ата минута Мартин Минчев излезе сам срещу вратаря на домакините, но стреля в тялото му. Малко след това Иса продължи топката с глава към Родриго, който от близо отправи силен удар, но отново стража на Царско село успя да се намеси и избие. През първата част домакините така и не успяха да застрашат вратата, пазена от Миодраг Митрович.

В 49-ата минута столичани успяха да открият резултата. След центриране отдясно на Карачанаков, Уесли Ната с глава реализира за 1:0. В 55-ата минута Мирослав Енчев с глава засече центриране от корнер на Родриго и прониза Мартин Димитров за 1:1. В 65-ата минута Васил Панайотов се озова на стрелкова позиция, но ударът му бе блокиран. В 77-ата минута Мирослав Енчев получи директен червен картон за грубо грубо влизане в краката на Антуи. До края на срещата Черно море можеше да си тръгне с трите точки, но Мартин Минчев от границата на наказателното поле стреля покрай гредата. Малко след това Родриго можеше да отправи изстрел от добра позиция, но предпочете да подаде и сгреши.

В следващия кръг Черно море приема Берое. Мачът е в петък, 4 октомври, от 20 часа на стадион “Тича" във Варна.

Съставът на Черно море: Миодраг Митрович, Стефан Станчев (58-Патрик Андраде), Мирослав Енчев, Виктор Попов, Цветомир Панов, Даниел Димов, Васил Панайотов, Аристоте Ндонгала (75-Илиан Илиев), Мартин Минчев, Родриго Енрике, Исмаил Иса (80-Димитриос Хантакиас).