Спортните новини: Днес (0) | Вчера (4)
17-годишните “моряци" разгромиха плевенчани
Автор: Екип Varna24.bg 19:33 / 24.08.2015Коментари (0)2258
© chernomorepfc.bg
Футболистите на Черно море стартираха сезона в Елитната футболна група до 17 г. с победа с 3:1 срещу Спартак (Пл). Срещата се игра на стадиона под Аспаруховия мост във Варна.

Варненци наложиха надмощие през първото полувреме, но не успяха да материализират по-добрата си игра. Веднага след почивката обаче Мартин Станков отбеляза за 1:0 в 42-ата минута. Отлично се включи роденият през 2000 г. Даниел Димов, който 10 минути по-късно удвои. Той асистира и за първото попадение. Гостите стигнаха до 1:2 след неразбирателство във варненската отбрана в 60-ата минута. С това обаче приключи и късметът им. Крайното 3:1 оформи пак Даниел Димов в 70-ата минута.

Треньорският тандем на варненци Георги Попов/Николай Кънчев коментира за Медийна група "Черно море", че са доволни от победата и резултата. Целта пред тима е попадане в Топ 5 и добра игра, с която да се изградят футболисти за по-горната възрастова група.

Черно море U17: Иван Дюлгеров, Ертан Томбак, Кристиян Арсовски, Добромир Добрев, Румен Касабов (65 - Николай Кънчев), Емил Янчев (к), Георги Георгиев, Кирил Радев, Мартин Станков (70 - Асен Василев), Венцислав Атанасов, Ивайло Маджаров (40 - Даниел Димов).