Черно море победи Нефтохимик с 2:1
Автор: Екип Varna24.bg 21:48 / 18.09.2016Коментари (0)1378
© ПФК Черно море
Черно море победи Нефтохимик с 2:1 в мач от шестия кръг на елитната футболна група до 19 години.

Моряците започнаха ударно и още в първата минута Валентин Йосков откри резултата след асистенция на Румен Касабов.

В 20-тата минута Касабов реализира второ попадение с изключително красив гол.

Варненци направиха още няколко пропуска до края на първото полувреме и не успяха категорично да решат мача в своя полза още през първите 45 минути.

В 56-ата минута поредна колективна грешка в отбраната на "зелените" позволи на бургазлии да намалят за 2:1. След това "моряците" отново превъзхождаха, но не успяха да реализират ново попадение.

Влад Михайлов в 75-ата минута получи втори жълт картон и остави Черно море с 10 души на терена.

Наставникът на "моряците" Тодор Каменов заяви за медийна група "Черно море", че е доволен само от първото полувреме, но не и от колебанията след допуснатия гол. Според него отборът е трябвало да спечели с много по-голям резултат, а не да трепери до края. Следващата събота моряците гостуват на Сливен, където също очакват победа.

Черно море U19: Дюлгеров, Михайлов (78- Анастасов), Илиев, Николаев, Добрев, Павлов (75- Тодоров), Томбак, Михайлов, Славов (89- Радев), Касабов, Йосков.