Борбени “моряци" взеха точка като гости на Левски
Автор: Екип Varna24.bg 14:28 / 30.11.2015Коментари (0)1577
© chernomorepfc.bg
В истински голов трилър, отборите на Левски и Черно море си стиснаха ръцете за реми в една от най-интересните срещи от 15-тия кръг в Елитната футболна група до 17 години. Двубоят, който се игра на изкуствен терен в столицата завърши 3-3.

Головата фиеста започна в 6-ата минута, когато Калоян Диев изведе "моряците" напред в резултата. След две грешки в отбраната на гостите обаче, "сините" стигнаха до пълен обрат до почивката.

В 60-ата минута Левски дръпна с 3-1, но въпреки негативния резултат, възпитаниците на Георги Попов не паднаха духом.

Последваха няколко опасности пред вратата на домакините, а усилията на варненци се увенчаха с успех в 68-ата минута, когато резервата Данаил Димов намали на 3-2.

В следващите минути натиска на "моряците" се засили още повече, а при една от ситуациите, рефера подмина дузпа за Черно море. Все пак в заключителните минути на двубоя, варненци стигнаха до изравнителен гол, след като Илиян Илиев бе на точното място в точния момент при разбъркване в наказателното поле на "сините".

След мача, наставника на "моряците" Георги Попов заяви, че е щастлив от характера и мъжеството, които са показали неговите футболисти в този здрав мач, въпреки кадровите проблеми в отбора.

Черно море'17: Иван Дюлгеров, Кирил Радев, Виктор Христов, Кристиян Арсовски, Добромир Добрев, Емил Янчев, Румен Касабов, Влад Михайлов, Илиян Илиев, Мартин Станков, Калоян Диев

Резерви: Симеон Андреев, Ферай Кадир, Асен Василев, Никола Тодоров, Данаил Димов