Младшата на Черно море падна от ЦСКА
Автор: Екип Varna24.bg 16:53 / 18.04.2016Коментари (0)1295
© Пресслужба Черно море
В среща от 28-я кръг на Елитната ни футболна група до 17 години отборът на "Черно море" загуби визитата на ЦСКА с 1:0.

Двубоят се игра на изкуствения терен в "Царско село" и започна равностойно, като през първата част двата отбора не успяха да създадат много голови положения и оставиха развръзката за второто полувреме.

Малко след почивката се стигна и до гол за "армейците". В 50-та минута домакините се възползваха, че гостите са се унесли в нападение и хванаха неподготвена варненската отбрана на контраатака, за да се стигне до откриването на резултата.

Малко след това Данаил Димов пропусна добра възможност да върне равенството, а в последните 20 минути на срещата "моряците" играха и с човек по-малко, заради червен картон на Калоян Диев.

Наставникът на варненци Георги Попов коментира за Медийна група "Черно море", че не останал доволен от играта на своите момчета, най-вече във фаза атака, където са пропуснали да отбележат положенията си. Той добави, че добрата новина за тях е, че в състава започват да се връщат контузени играчи, което обнадеждава треньора за успех в следващия кръг при домакинството на "Септември" (София).