Спортните новини: Днес (0) | Вчера (2)
Старшата на Черно море отстъпи на ЦСКА
Автор: Екип Varna24.bg 10:14 / 29.02.2016Коментари (0)1638
© chernomorepfc.bg
В среща от 18-ия кръг на елитната ни футболна група до 19 г. юношите старша възраст на Черно море отстъпиха като гости на ЦСКА с 0:2. Двубоят се игра на изкуствения терен на столичния комплекс Царско село и първото полувреме бе равностойно, като и двата отбора пропуснаха по няколко изгодни положения.

Веднага след почивката домакините откриха резултата след едно разбъркване пред вратата на варненци. В 70-ата мин армейците стигнаха и до втори гол след грешка в отбраната на гостите. "Моряците" опитаха да се върнат в мача, но отново нямаха шанс в завършващата фаза на атаката.

За Медийна група "Черно море" наставникът на варненци Тодор Каменов заяви, че е доволен от показаното преди почивката. След това според него две принудителни смени са разстроили играта на моряците, които са и по-малки от съперника.

Идната събота Черно море отново гостува на друг от лидерите Левски.

Черно море 19: Иван Дюлгеров, Александър Михайлов, Стоян Илиев, Цанко Иванов, Добромир Добрев/46-Николай Богданов/, Светослав Павлов, Емил Янчев, Ертан Томбак, Марин Сираков/ 72-Момчил Милков/, Илиан Илиев, Румен Касабов/50-Слави Славов/.