Спортните новини: Днес (0) | Вчера (2)
Черно море с убедителна победа и във втората контрола днес
Автор: Стойчо Генов 17:28 / 03.02.2021Коментари (0)955
©
Черно море победи Локомотив (Горна Оряховица) 3:0 във втората си контрола през днешния ден.

В 20-ата минута Файсел Касми центрира отдясно в наказателното поле, където Пабло Гарсия с глава матира стража на гостите за 1:0.

В 28-ата минута Пабло Гарсия центрира от фаул в наказателното поле, където Родриго Енрике с глава насочи топката в далечния ъгъл на вратата, но Християн Христов успя да спаси.

В 42-рата минута при едно единоборство край тъчлинията Цветомир Панов и футболист на гостите си удариха главите, след което бранителят на “моряците" напусна игра, но до почивката нов футболист не зае неговото място.

На почивката младият Калин Георгиев замени Цветомир Панов, а Файсел Касми отстъпи мястото си на дошлия на проби френски централен нападател – Базоло.

В 46-ата минута след центриране от корнер на Пабло Гарсия Влатко Дробаров с глава покачи на 2:0. Малко след това Денислав Ангелов пропусна да реализира трети гол, озовал се на добра позиция.

В 58-ата минута Родриго Енрике проби отляво, напредна в наказателното поле и с удар по земя в далечния ъгъл реализира за 3:0.

В 78-ата минута Денислав Ангелов намери Базоло пред наказателното поле, нападателят напредна и вкара топката във вратата, но главният съдия отсъди нарушение в атака на френския таран и не зачете попадението. В 87-ата Денис Ангелов излезе под ъгъл срещу вратаря, но не успя да реализира.

Съставът на Черно море: Иван Дюлгеров, Даниел Димов (59-Росен Стефанов), Влатко Дробаров, Цветомир Панов (Калин Георгиев), Виктор Попов, Стефан Велев, Пабло Гарсия, Илиан Илиев, Родриго Енрике, Файсел Касми (46-Базоло), Денислав Ангелов.

Съставът на Локомотив (Горна Оряховица): Християн Христов, Иван Пенев, Даниел Стоянов, Стефан Иванов, Румен Гьонов, Джунейт Яшар, Петър Чалъков, Тодор Бакърджиев, Виктор Митев, Александър Стефанов, Владислав Мирчев.